COVID19 Tedbirleri Bilgilendirme

Tedbirlerin Tamamı İçin Tıklayınız!

COVID-19 Koronavirüse karşı yeni sezonda sürekli arttırarak devam ettirmekte olduğumuz tedbirlerimiz ile ilgili bilgilendirme!

- Maske Kulkanımı: Tesislerimizde maske kullanımı zorunludur! Girişlerde maske kontrolü sağlanmaktadır. Antrenörlerimiz, antrenman süresi boyunca maske bulundurmaktadırlar.

- Dezenfektan Üniteleri: Tesislerimizin girişinde yer almakta olan sabit dezenfektan ünitelerinin yanı sıra salonlarımızda bulundurduğumuz portatif üniteler de sporcu ve velilerimizin kullanımlarına sunulmuştur.

- Ateş Ölçümü:
Tesislerimize girişlerde görevli personelimiz tarafından ateş ölçümü yapılmaktadır. Sporcularımızın ise ateş ölçümü sonuçları düzenli olarak kayıt altına alınmaktadır.

- HES KODU Kontrolü:
Tesislerimizde; antrenmanlara katılan her sporcumuzun "HES Kodu" kontrolü sağlanarak, ileri takip için sisteme kayıt edilip bir filyasyon kontrolü oluşturulmaktadır.

- Sosyal Mesafe:
Antrenmanlarımız, sosyal mesafe kuralları gözetilerek gerçekleştirilmektedir.

- Antrenman Sonrası Yapılan Dezenfeksiyon İşlemleri:
Her antrenman sonrasında kullanılan ekipmanlar ve toplar görevli personellerimiz tarafından dezenfekte edilmektedir.

- Antrenman Salon Girişleri Kontrolü:
İçerisinde bulunduğumuz pandemi süresince, velilerimizin tesislerimizdeki antrenman salonlarının bulunduğu alanlara girişleri yasaktır.

Her gün geliştirmekte olduğumuz tedbirler ile birlikte değerli sporcularımız için güvenli ve sağlıklı spor alanları oluşturmaya ve bu tedbirler ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

#msk #mavişehirsk #covid_19 #coronavirus #koronavirüs